Anasayfa Hakkımızda Arşivleme & Depolama Sistemlerimizin Avantajları İletisim
Dörtlü
Compact
Üçlü
Compact
İkili
Compact
Birli
Compact
Tablo Arşiv
Sistemi
Alternatif
Arşivleme
Depolama
sistemleri

Emliyet kilidi: Sistemi açıp içine girdiğinizde herhangi bir eğim ya da farklı nedenlerden oluşabilecek hareketin sonucunda zarar görmemeniz için önlem amaçlı açık haldeyken anahtarsız olarak sistemin sabitlenmesini sağlar.Merkezi kilit sistemi : Sistemin tamamını kilitleyerek erişimi engellersiniz..

Hakkımızda

Firmamız 1963 yılından beri sektörde bulunan firma sahipleri tarafından edindikleri bilgi deneyim ve uzmanlığı kendi bünyelerinde yansıtmak üzere, atak çelik olarak 1998 yılında kurulmuştur.

Firmamız genel müdürü Vural Alicik, geliştirdiği uygulama ve teknik çözümlerle dikkat çekmiş arşivleme, çelik eşya ,ofis uygulamaları  konusunda mobilya sektörünün uzman kadrosunda kendi yerini belirlemiştir. Compact arşivleme sistemleri , değişik sektörlerde kullanılmak üzere geliştirdikleri arşivleme uygulamaları ve ofis mobilyaları konusundaki teknik ve spesifik çözümler üretmeleri sektördeki gelişmelerin önünü açmıştır.

Üretimimizin tamamı de-monte prensipli olup, Avrupa , Balkanlar , Ortadoğu ve Rusya’da yüksek tercih nedeni olarak pazar bulmuştur.

Sıradaki hedefimiz, yükselttiğimiz standartlarımızı , fonksiyonel ,modüler ve kolay  kurulumlu ve de rasyonel ürünlerimizi geliştirerek dünya standartlarında bir gelişim göstermektir.

Firmamız merkezi ve showroomu İstanbul Sefaköy’de hizmet vermektedir.

 
Compact arşiv sistemi Şartnamesi   Belgelerimiz
 
İmalat Resimlerimiz  
 
Copyright © 2009 ATAKÇELİK Anasayfa Hakkımızda Arşivleme&Depolama Sistemlerimizin Avantaj Ürünler İletişim